
Dva meseca nakon što su usvojili Zakon o izmenama i dopunama Zakona o bezbednosti saobraćaja, nove izmene su pred poslanicima u Skupštini Srbije. Šta one donose i zašto se u tako kratkom roku ponovo vrše govorimo u našoj temi jutra sa dekanom Saobraćajnog fakulteta Nebojšom Bojovićem.
Novinar nedeljnika Vreme Radoslav Ćebić listace stampu i komentarisati aktuelne teme.
U utorak od 21h N1 prikazuje novu emisiju Insajdera pod nazivom Vrh bezakonja, o objektu koji ima vise od hiljadu kvadrata a podignut je nelegalno na Pančićevom vrhu na Kopaoniku. Tim povodom naša gošća je Bojana Anđelić, novinarka Insajdera.
Za nedelju dana u Beogradu počinje Nedelja inovacija, koja će predstaviti domaće potencijale i najbolje primere inovacija, kako u naučnim institutima, tako i u rastućoj startap zajednici, sa ciljem da poveže nauku i privredu. Saznajte šta vas tamo očekuje od v.d. direktorke Inovacionog centra ETF i programska direktorke Innovation weeka za nauku i tehniku Milice Đurić Jovičić i Žakline Kušić Nikolić, direktorke Asocijacije AFA i programske direktorka Innovation week.
DJ Marko Nastić sumira utiske posle RETROSPEKTAKLA kojim je obeležio 20 godina karijere.
Vodimo vas uživo u Muzej iluzija koji se otvara u Beogradu. Ništa nije onako kako se čini, posebno ne u Muzeju iluzija!