Stanković: Inicijativa donela golove

Fudbal 05. dec 202116:24 0 komentara
fk crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak u okviru 19. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0, a utiske posle teškog gostovanja u Kruševcu izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković.

„Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri. Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na kraju smo dali dva. U drugom poluvremenu je rival izašao više i u prvih dvadesetak minuta nam stvorio nekoliko prilika. Bila je dobra utakmica i lično sam zadovoljan, pogotovo prvim poluvremenom, u nastavku smo se malo i „štedeli“, usled napornog ritma u kom smo i zbog svega onog što nas čeka“, rekao je na početku Stanković.

Brz povratak na klupu poželeo je kolegi Milanu Đuričiću Đumiju, treneru kruševačkog Napretka.

„Želim mu da se što pre vrati na klupu. „Stari lisac“ poput njega koji dobro zna svoj posao nam uvek treba. Mnogo puta se izborio – izboriće se i sad“, istakao je Stanković.