Premijer liga 29. avg 202117:09 1 komentar
Hjeon-Min Son
Reuters/Matthew Childs

Totenhem je jedini tim sa maksimalnim učinkom nakon tri odigrana kola Premijer lige.

Na svom terenu, uz Harija Kejna u startnoj postavi, fudbaleri Nuna Espirita Santa savladali su Votford. Minimalnim rezultatom, ali dovoljno za nova tri boda.

Jedini gol na meču postigao je u 42. minutu Hjeon-Min Son direktno iz slobodnog udarca. Son je tako na najlepši način obeležio 200. nastup u Premijer ligi i doneo Totenhemu 300. premijerligašku pobedu na domaćem terenu.

Imao je Totenhem nekoliko odličnih prilika da slavi i ubedljivije protiv povratnika u Premijer ligu, ali nije se dalo Tangangi i Aliju.

Votford je najbolju priliku imao preko Kucke koji je u 53. minutu meča promašio čist zicer.

Totenhem iz tri meča ima tri pobede, Votford je sezonu otvorio pobedom a sada je vezao dva poraza.

U isto vreme svoj meč igrali su Barnli i Lids, nije bilo pobednika, a meč je završen rezultatom 1:1.

Više dobrih pokušaja videli smo na obe strane, ali je nako pogođene prečke Tarkovskog gol za domaće postigao Kris Vud u 63. minutu.

Ispostavilo se da to nije sve. Iz prvog šuta u okvir gola Lids je u 86. minutu došao do izjednačenja. Patrik Bamford doneo je timu Marsela Bijelse drugi vezani remi.

Barnli je osvojio prvi bod u sezoni, Lids ima bod više.