Potpuna kontrola: Totenhem ubedljiv protiv Barnlija

Premijer liga 28. feb. 202116:52
Izvor: REUTERS/Glyn Kirk

Fudbaleri Totenhema zabeležili su ubedljivu pobedu protiv Barnlija u okviru 26. kola Premijer lige. Ekipa Žozea Murinja slavila je rezultatom 4:0.

Meč je obeležio Geret Bejl koji je postigao dva gola i asistenciju.

Poveo je Totenhem upravo golom Bejla nakon samo 70 sekundi igre i najavio dominantnu igru protiv nedeljnog rivala.

Bejl je u 15. minutu bio u ulozi asistenta, a prednost domaćih udvostručio je Hari Kejn.

Nakon pola sata igre u strelce se upisao i Lukas Moura za 3:0 za Pevce.

Deset minuta igre proteklo je u drugom poluvremenu kada je Son odlično dodao loptu do Bejla koji trese mrežu drugi put na utakmici za 4:0.

Imao je Totenhem nekoliko dobrih prilika i u nastavku, ali konačan rezultat ostao je 4:0 na čemu Barnli može da zahvali i golmanu Poupu koji je imao nekoliko sjajnih odbrana.

Ovom pobedom, 11. u sezoni, Totenhem je presekao mini niz od dva ligaška poraza i sada na osmom mestu na tabeli ima 39 bodova. Barnli je 15. sa 28.