KHL: CSKA sledio Medveščak za devet sekundi

Ostali sportovi 25. okt 201621:13 > 21:15
Izvor: Getty Images Sport, Bruce Bennett

Medveščak je nakon tri vezane pobede poražen na gostovanju Moskovskom CSKA 3:1.

Svi golovi postignuti su u poslednjoj trećini, a Medvedi su nakon što su sjajno odolevali u prve dve deonice čak i poveli u trećoj.

Igrao se peti minut kada je Edvin Hedberg postigao gol u situaciji sa igračem više, ali radost Zagrepčana nije dugo trajala.

U osmom minutu za samo devet sekundi CSKA je postigao dva gola. Mursak i Kosolev praktično su sledili goste a Pivtsakin je samo dovršio posao pogotkom u 20 minutu.

Medveščak je pred meč sa ekipom SKA u Sankt Petreburgu 12. na tabeli Zapadne konferencije sa 32 boda, samo dva manje od Jokerita koji drži osmu poziciju.

CSKA je drugi sa 60 bodova, četiri manje od prvoplasiranog SKA.

U preostalim mečevima, Vladivostok je slavio protiv Kabrovska 2:1, Lada je savladala Jugru 4:3, Kazanj je bio bolji od Baris Astane 2:1, Nižnjekamsk je poražen od Jekaterinburga 5:2 a SKA je savladao Slovan iz Bratislave 6:1.