Jokić i Marej kivni na sudije: Oni 30, a mi 10 bacanja..

Košarka 22. mar 202110:58 0 komentara
Nikola Jokić
Matthew Stockman/Getty Images

Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić smatra da je sudijski kriterijum doprineo porazu od Nju Orleans Pelikansa.

Denver je poražen u Koloradu rezultatom 113:108. Kao uzrok takvog ishoda, srpski igrač vidi veliki broj slobodnih bacanja Pelikansa

Imali su 30 slobodnih bacanja? Zato smo izgubili„, kratko je prokomentarisao Jokić, koji je upisao tripl-dabl sa 29 poena, 10 skokova i 10 asistencija.

Isto mišljenje ima i bek Džamal Marej.

Šutirali su 30 slobodnih bacanja, a mi 10. U poslednja četiri minuta su konstantno imali priliku da sa bacanja daju poene. To je ludo. Hoćete da mi kažete da Jokić igra 48 minuta i da ne dobije dva slobodna bacanja? To nema nikakvog smisla. Takva je bila noć pretpostavljam. Mi samo moramo da budemo bolji„, poručio je Marej.

Nagetsi su peti na Zapadu sa 25-17. U sledećoj utakmici gostuju Orlando Medžiku.