Radonjić: Loše prvo poluvreme

Košarka 28. okt 201622:42 > 22:43
Izvor: TANJUG/Tanja Valić

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić istakao je loše prvo poluvreme u porazu od Panatinaikosa u Atini u petak uveče.

Crveno-beli su izgubili do Panatinaikosa 70:59, a tokom većeg dela meča su zaostajali oko 20 poena.
Igrali smo vrlo loše na početku utakmice, i u odbrani i u napadu. Dozvolili smo im lake poene, izgubili dosta lopti. Takvo je bilo celo prvo poluvreme. Posle toga, u drugom smo zaigrali bolje u odbrani, malo bolje u napadu, ali to je bilo sve od nas ove večeri“, rekao je Radonjić.
Zvezda je doživela drugi poraz u Evroligi ove sezone, nakon velikih pobeda nad Galatasarajem i Barselonom.
Nejt Volters je igrao posle svega dva treninga, videćemo, želimo da budemo konkurentni svim timovima u Evroligi. Pre dva dana smo igrali loše uz dosta energije protiv Barselone, a večeras nismo imali koncentracije u prvom poluvremenu“, zaključio je Radonjić.
Crvena zvezda za sedam dana dočekuje Baskoniju u Beogradu.