Viljareal došao do boda protiv Reala u Madridu

Fudbal 25. sep 202123:57 0 komentara
Real Madrid
REUTERS/Juan Medina

U poslednjem meču subotnjeg programa sedmog kola La Lige na Santijago Bernabeu Real Madrid i Viljareal odigrali su bez golova.

Karlo Anćeloti neće po dobrom pamtiti redak jubilej – 800. ligaški meč u trenerskoj karijeri. Za razliku od nekih ranijih mečeva, ovog puta nije izvučen neki zec iz šešira.

Real je bio agilniji kada se gledaju šutevi na gol (16:6), ali od tih 16 u okvir su otišla samo dva, od čega je bio i onaj u 65. minutu kada se Benzema našao oči u oči sa golmanom Žute podmornice Ruljijem, ali nije bila idealna situacija, a i Rulji je odlično ušao u šut. Pre toga u 57. minutu gosti su propustili priliku da povedu, tačnije Pako Alkaser, koji je sa pet metara šutirao pored gola.

Na kraju možda i zaslužen remi, koji Real drži na prvom poziciji sa 17 bodova, tri više od Sevilje i Atletiko Madrida, ali uz utakmicu više od Sevilje. Viljareal je 10. sa osam bodova.