TSC za vrh: Krstajićev tim slavio u Nišu i stigao Partizan

Fudbal 09. avg 202122:07 > 22:09 1 komentar
Mladen Krstajić FK TSC Bačka Topola
Foto FK TSC Bačka Topola

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su Radnički u Nišu sa 2:1 u poslednjoj utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Superliga Srbije

Bila je to četvrta uzastopna pobeda za ekipu Mladena Krstajića, koja se na taj način izjednačila sa Partizanom na čelu tabele.

Vodeći pogodak za TSC postigao je Đuro Zec u 31. minutu na asistenciju Mihajla Banjca. Bio je to njegov četvrti gol od početka sezone.

Na 2:0 povisio je kapiten Saša Tomanović u 63. minutu preciznim udarcem posle dodavanja Juga Stanojeva.

Radnički je uspeo da smanji preko Filipa Kasalice u 72. minutu nakon asistencije Petra Ristića.

Nišlije su u finišu meča imale priliku da stignu do izjednačenja, ali se rezultat nije promenio.

U sledećem kolu TSC dočekuje Radnički iz Kragujevca, dok Nišlije gostuju Čukaričkom na Banovom brdu.

Tabela: Partizan 12, TSC 12, Crvena zvezda 10, Napredak 6, Radnik 6, Čukarički 6, Radnički 1923 KG 6, Radnički Niš 5, Metalac 4, Vojvodina 4, Spartak 4, Kolubara 4, Voždovac 3, Novi Pazar 1, Proleter 1, Mladost 0.