Raspucani Partizan 10:0, VAR radio u Humskoj

Fudbal 01. avg 202123:00 > 23:01 7 komentara
FK Partizan

Fudbaleri Partizana ubedljivo su pobedili Voždovac u trećem kolu Superlige Srbije rezultatom 4:0.

Crno-beli su zadržali maksimalan učinak i sa gol razlikom 10:0 jedini su tim koji nije primio gol u domaćem šampionatu.

Ekipa Aleksandra Stanojevića pitanje pobednika rešila je već u prvoj polovini prvog dela meča. Raspoloženi Rikardo Gomeš je u 13. minutu trećim pogotkom u isto toliko mečeva doneo prednost svom timu i to nakon VAR provere, a devet minuta kasnije u strelce se upisao i Aleksandar Šćekić. Asistirao mu je Filip Holander.

Treći pogodak u Humskoj viđen je u 53. minutu zahvaljujući upravo Holenderu, a na asistenciju Rikarda.

Igrači Partizana u 61. minutu još jednom su matirali Miloja Prekovića, ali je nakon konsultacije sa VAR sobom poništen pogodak.

Konačan rezultat postavio je Danilo Pantić u 70. minutu sjajnim udarcem iz slobodnog udarca i tako na najlepši način najavio prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije protiv Sočija u četvrtak (18) u Rusiji. Soči u ponedeljak gostuje Ahmatu u Groznom, a prenos je u 19 časova na kanalima Sport Kluba.

Postigao je Partizan i peti gol u nadoknadi, ali je poništen zbog ofsajda.

Ekipa iz Humske u sledećem kolu gostuje Novom Pazaru, dok Zmajevi, koji su pretrpeli drugi poraz u prvenstvu uz pobedu, idu na noge Vojvodini.