FK Vojvodina
Izvor: Foto FK Vojvodina

U prva dva subotnja duela četvrtog kola Superlige Srbije Vojvodina je savldala Voždovac, a Kolubara je bila bolja od Čukaričkog.

Fudbaleri Vojvodine slavili su na svom terenu protiv Voždovca rezultatom 2:0.

Ispostavilo se da je na Karađorđu sve rešeno u nešto više od pola sata igre u prvom poluvremenu.

Novosađani su poveli u 23. minutu pogotkom Veljka Simića, da bi za 2:0 mrežu zatresao Mirko Topić u 37. minutu.

Vojvodina je u trećem meču u sezoni došla do prve pobede i sada ima četiri boda. Voždovac je pretrpeo i treći poraz u sezoni i sada iz četiri meča ima tri boda.

Do prvog trijumfa u sezoni stigla je i Kolubara koja je kao domaćin iznenadila Čukarički i slavila rezultatom 3:1 i to nakon preokreta.

Poveo je Čukarički preko Đorđa Jovanovića u 24. minutu, ali je odgovor stigao samo šest minuta kasnije. Za 1:1 u strelce se upisao Uroš Đuranović.

Bogdan Mladenović je u 50. minutu doneo prednost Kolubari da bi pobedu Lazarevčana potvrdio Đuranović u 79. minutu svojim drugim golom na utakmici.

Čukaričkom je ovo bio treći meč u sezoni i prvi poraz nakon dve vezane pobede, za ekipu Dejana Đurđevića ovo je prva pobeda pa sada iz četiri utakmice Kolubara ima četiri boda.