Pred gostovanje u Rusiji: Zvezda porazom od Kopera završila pripreme u Sloveniji

Fudbal 30. jun 202220:59 2 komentara
Foto FK Crvena zvezda Strahinja Eraković
Foto FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na poslednjoj pripremnoj utakmici u Sloveniji od ekipe Kopera rezultatom 1:0.

#related-news_0

Meč je igran u Kranju, a strelac jedinog gola bio je Andrij Kotnik u 51. minutu. Šutirao je izuzetno precizno i pogodio sam ugao gola Milana Borjana.

Najbolju priliku za crveno-bele imao je Mirko Ivanić u 30. minutu.

Dejan Stanković izveo je sledeći tim Crvene zvezde:

Borjan (od 67. Popović), Pićini (od 84. Bakajoko), Dragović (od 84. Leković), Eraković, Rodić (od 46. Gobeljić), Sanogo (od 16. Srnić), Kangva (od 46. Ben), Kanga (od 60. Nikolić), Bukari (od 46. Ibrahim), Ivanić (od 84. Živković), Katai (od 67. Lučić).

Bila je to poslednja pripremna utakmica u Sloveniji, pred put u Rusiju i generalnu probu sa Zenitom u Sočiju.

Crveno-beli su na pripremama u Sloveniji prethodno pobedili ekipu Bravo (2:1) i igrali nerešeno sa timom Domžala (1:1).

Prvi meč u Superligi Srbije fudbaleri Crvene zvezde igraju u nedelju 10. jula od 20 časova i 30 minuta kada im u goste dolazi ekipa Radničkog iz Niša.