Kakva bruka Reala: Trećeligaš eliminisao Zidanove zvezde

Fudbal 20. jan. 202123:502 komentara
Denis Doyle/Getty Images

Fudbaleri Real Madrida eliminisani su iz Kupa kralja od trećeligaša Alkojana posle produžetaka i to pošto je autsajder ostao sa igračem manje!

Kakva bruka fudbalskog kralja. Real Madrid završio je takmičenje u španskom kupu porazom u gostima od trećeligaša – 1:2.

Poveo je Real pogotkom Brazilca Edera Militaoa u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Ali je  izjednačio rezervi igrač domaćina Hose Solbes u 80. minutu.

U nastavku meča morao je Zinedin Zidan da pošalje na teren Karima Benzemu, Marka Asensija, Edena Azara i Tonija Krosa. Međutim, ništa nije pomoglo Madriđanima..

Čak ni podatak da je domaći tim u 105. minutu ostao sa deset igrača pošto je dva žuta kartona za manje od deset minuta dobio Alberto Rubio.  To nije obeshrabilo autsajdera, koji je u 115. minutu postigao drugi gol preko Huanana.

Za Real nije opravdanja ni to što je mladi Ukrajinac na golu Andrj Lunin bio veoma nesiguran. Većina igrača kraljevskog tima totalno je podbacila.

Ranije tokom dana Real Sosijedad je kao gost pobedio Kordobu 2:0.