Još dva koraka do derbija na Rajku: Zvezda lako sa Kolubarom

Fudbal 20. mar 202220:53 1 komentar
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda/Starsport

Nastavlja Crvena zvezda sa pobedama u prolećnom delu Superlige. Ovog puta u 28. kolu pobeđena je Kolubara 3:0.

Imao je šampion problema sa povredama pred ovaj meč, a tu je bila i ogromna potrošnja u revanšu osmine finala Lige Evrope protiv Rendžersa. Dejan Stanković nije mogao za ovaj meč da računa na Aleksandra Kataija, Pićinija, Pavkova, Sanoga. Ali i pored toga pobeda nije dolazio u pitanje.

Zvezda je otvorila bravu gostiju iz Lazarevca u 29. minutu kada je Ben zatresao mrežu. Do poluvremena crveno-beli su duplirali prednost, a strelac je u 45. minutu bio Milan Rodić.

Novi trijumf potvrdio je Ohi golom u 70. minutu. Ovo je Norvežaninu peta uzastopna utakmica u prvenstvu da postiže gol.

Sa ova tri boda Zvezda je učvrstila prvo mesto i ima tri boda više od Partizana uz utakmicu više.