Bajbek presudio ukrajinskoj Desni

Fudbal 25. jan 202117:05 0 komentara

Golom francuskog internacionalca Žan Kristofa Bajbeka u 55. minutu Partizan je savladao ukrajinsku Desnu 1:0 u prijateljskom meču u Antaliji.

Crno-beli su meč počeli u sastavu: Stojković, Živković, Lutovac, Vujačić, Ostojić, Zdjelar, Suma, Pavlović, Jović, Holender, Bajbek. Nije u prvom poluvremenu bilo mnogo uzbuđenja. Partizan je bio agresivniji, ali nije uspeo da nađe put do mreže trenutno trećeplasiranog tima u šampionatu Ukrajine.

Odluka je pala na startu drugog dela. Bajbek je dobro reagovao na asistenciju Lutovca i doneo trijumf beogradskoj ekipi. Desna je od tog trenutka pokušala da bude ofanzivnija. Ipak nisu ozbiljnije ugorzili gol Stojkovića. Na drugoj strani Partizan je imao još nekoliko šansi, ali je na kraju ostalo 1:0.

Crno-belima je ovo treća provera u Turskoj. U prvoj su bili bolji od poljskog Zaglebja 2:1, dok ih je u drugom meču ubedljivo rezultatom 5:2 savladao ruski Rubin iz Kazanja.