Ronaldo odličan – pet!

Fudbal 12. sep. 201517:52 > 17:53
Izvor: Getty images, Gonzalo Arroyo Moreno

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su Espanjol u Barseloni sa 6:0 u 3. kolu Primere, a meč je obeležio fantastični Kristijano Ronaldo.

Portugalski fudbaler postigao je na ovoj utakmici pet golova, a kod šestog koji je postigao Karim Benzema bio je asistent.

Real je očigledno dobro iskoristio reprezentativnu pauzu, pa je od starta zaigrao odlično na neugodnom gostovanju.

Prvi gol Ronaldo je postigao u sedmom minutu na asistenciju Modrića, u 17. je već bilo 2:0 pošto je Portugalac bio siguran izvođač penala, a samo tri minuta kasnije kompletirao je het-trik posle dodavanja Bejla.

Do kraja poluvremena u strelce se upisao i Benzema i to na asiteniju Ronalda, a u nastavku su gosti dokusurili rivala sa još dva gola. U 61. minutu Bejl je idealno proigrao Ronalda koji nije imao težak posao, a konačan rezultat Ronaldo je postigao devet minuta pre kraja.

Real posle tri kola ima sedam bodova, a Espanjol ostaje na tri.