Janković strelac protiv Nemaca

Fudbal 02. avg 201510:58 > 10:59
Getty Images Sport, Dino Panato

Srpski fudbaler Boško Janković nastavio je seriju golova na pripremama Verone i u porazu svog tima od Hamburga sa 2:1.

Pred preko 22.000 gledalaca u Hamburgu, domaći tim i italijanski klub su priredili sjajnu predstavu, u kojoj je viđeno mnogo preokreta.Janković je doveo svoj tim u vođstvo u 37. minutu i to mu je četvrti gol od početka priprema za novu sezonu.

U drugom poluvremenu, tačnije u poslednjih pola sata utakmice, nemački klub došao je do preokreta. Ivica Olić je izjednačio posle asistencije Luisa Holtbija, koji je u 89. minutu postavio konačan rezultat.

Domaći tim je, inače, imao više prilika tokom utakmice i izraženo veći posed lopte, ali je Janković još jednom pokazao da će biti lider Verone u novoj sezoni.

Fudbaleri Verone će naredne nedelje boraviti u Bad Klajnkirhajmu, a potom sledi povratak u Italiju i poslednje pripreme za novu sezonu. Na startu novog izdanja Serije A, Verona 22. avgusta dočekuje Romu.