Vilotić i Sulejmani strelci za Jang Bojs

Fudbal 12. jul 201509:12 > 09:14
Getty images, Duvan Zapataa Milan Vilotic

Srpski fudbaleri Milan Vilotić i Miralem Sulejmani postigli su golove u trijumfu svog Jang Bojsa nad Štutgartom u prijateljskoj utakmici sa 4:1. Tim iz Berna uspeo je da u pretposlednjoj proveri pred početak švajcarskog šampionata ostvari ubedljivu pobedu.

Vilotić je postigao prvi gol za Jang Bojs, drugi na utakmici, pošto je izjednačio na 1:1 u osmom minutu. Samo tri minuta ranije, Maksim je gostujući tim doveo u vođstvo, da bi Vilotić nagovestio preokret posle asistencije Štefena.

Jang Bojs je poveo preko Gernta u 15. minutu, da bi Miralem Sulejmani povisio na 3:1 u 31. Konačan rezultat postavio je Haris Tabaković u 87. minutu.

Vilotić je izvanredno odigrao svih 90 minuta za pobednički tim, dok je Sulejmani igru napustio u 63. minutu. Treći srpski fudbaler u Jang Bojsu Milan Gajić nije ni ulazio u igru.

Jang Bojs će do početka nove sezone odigrati još jednu prijateljsku utakmicu, sa Nojšatelom, u utorak. U prvom kolu, Jang Bojs naredne subote gostuje Cirihu, a krajem jula ga očekuje i početak kvalifikacija za Ligu šampiona, u kojim startuje od trećeg kola.