Napredak preokretom rasterao Zmajeve

Fudbal 04. dec 202021:28 > 21:30
N1

U prvom meču 17. kola Superlige Napredak je u petak u Kruševcu savladao Voždovac rezultatom 3:1.

Fudbaleri Napretka savladali su na svom terenu Voždovac rezultatom 3:1 u prvom meču 17. kola Superlige Srbije i to nakon preokreta.

Poveli su Zmajevi nakon 18 minuta igre golom Miloša Pantovića, ali se na odmor, zahvaljujući golu Jovana Marinkovića, otišlo uz nerešen rezultat.

Kruševljani su do potpunog preokreta došli u samom finišu meča nakon što su poveli sa bele tačke u 81. minutu. Penal je sigurno izveo Alen Melunović koji je u trećem minutu nadoknade postigao svoj drugi gol na meču i postavio konačan rezultat.

Napretku je ovo četvrta pobeda u sezoni i sada ima 16 bodova, Voždovac je je doživeo šesti poraz i sada ima 27 bodova.

U narednom kolu Zmajevi dočekuju Partizan, a Napredak će gostovati u Lučanima.