TSC za rekord Superlige: Sedam golova u mreži Pazaraca

Fudbal 16. okt 202019:01 > 19:08
Foto TSC Bačka Topola

U petak su odigrane prve četiri utakmice 11. kola Superlige Srbije, a najubedljiviji bili su fudbaleri TSC iz Bačke Topole u duelu sa gostima iz Novog Pazara - 7:0.

Meč je igran u Senti, a fudbaleri TSC-a ostvarili su rekordnu pobedu ove sezone u Superligi. Već na poluvremenu bilo je 4:0, a na kraju čak sedam pogodaka u mreži golmana Marka Drobnjaka.

Prošle sezone prvi strelci Superlige Nenad Lukić i Vladimir Silađi postigli su po dva gola. Lukić je i ove sezone najefikasniji u Superligi sa ukupno devet pogodaka, a spektakularan gol koji je postigao u 17. minutu iz slobodnog udarca verovatno će konkurisati za najlepši u ovom kolu.

Seriju golova u Senti započeo je Đuro Zec već u četvrtom minutu, a onda su redom pogađali Lukić u 17. i 48, Filip Babić u 20, Vladimir Silađi u 26. i 73. i Borko Duronjić u 69. minutu.