Turnir prijateljstva: Dinamo pobedio OFK Beograd

Fudbal 20. maj. 201517:42 > 17:45
Izvor: Facebook, Turnir prijateljstva

U Grupi A se nakon dugog kola iskristalisala situacija na tabeli. U reprizi prošlogodišnjeg finala Dinamo je savladao OFK Beograd 2:1 i učvrstio se na prvom mestu na tabeli.

Poveli su Zagrepčani u 22. Minutu golom Nikšića, a na 2:0 je u 35. Minutu igre povisio Topić.

Bilo je veoma očigledno da su igrači Dinama fizički jači i čvršći od Beograđana, ali su se OFK Beogradu o glavu obile propuštene prilike. Poraz le ubležio Babović golom u 52. Minutu.

U drugom meču igranom u isto vreme, Sloboda je savladala Sutjesku 1:0. Gol za prve bodove na turniru postigao je Čiskušić u 20. Minutu.

Diamo sada ima 6 bodova, OFK Beograd  i Sloboda iz Tuzle po 3, a Sutjeska je bez bodova.

U četvrtak ćete na kanalima SK imati priliku ponovo da uživo pratite četiri utakmice.

Od 11 časova na teren će Vojvodina i Sarajevo, dok će dva časa kasnije snage će odmeriti Dinamo i Sutjeska. Prenosi oba meča su na SK3. U 16 sati sastaju se Crvena zvezda i Budućnost, a od 18 Partizan i Zagreb. Prenosi su na SK1.