Partizan ubedljiv protiv Čukaričkog

Fudbal 14. jun 202020:51 > 20:52
FK Partizan

Fudbaleri Partizana sigurnom igrom došli su do pobede protiv Čukaričkog i slavili 4:1.

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Čukaričkog 4:1 u pretposlednjem meču sezone.

Umar Sadik nije bio u protokolu za meč, ali crno-belima ni to nije smetalo da postignu četiri gola.

Počelo je golom Bojana Matića nakon sjajnog trka i dobrog dodavanja Takume Asana.

U 39. minutu Bibras Natho je povisio na 2:0, a samo šest minuta kasnije Uroš Vitas bio je strelac za 3:0.

Partizan je četvrti gol postigao u 54. minutu, a mrežu Čukaričkog zatresao je Sejduba Suma koji je u igru ušao na poluvremenu. Matić je uz gol sa početka meča dodao i asistenciju.

Jedini gol za Čukarički postigao je u 57. minutu Slobodan Tedić.

Crno-beli na drugom mestu na tabeli imaju 64 boda, Čukarički je nakon drugog vezanog poraza pao na šesto mesto.

Partizan do kraja sezone očekuju dva duela sa Vojvodinom – 20. juna u ligi i četiri dana kasnije u finalu Kupa. Čukarički će sezonu završiti duelom sa Mačvom na svom terenu 20. juna.