Radnički sa igračem manje u Kruševcu do boda u 90+4.

Fudbal 30. maj 202021:34 > 21:40
Michael Regan/Getty Images

Fudbaleri Napretka i Radničkog podelili su u Kruševcu bodove nakon remija 1:1.

Napredak i Radnički odigrali su nerešeno u okviru 27. kola Superlige Srbije. Meč je završen rezultatom 1:1.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a Nišlijama je posao u nastavku bio znatno teži jer je u prvom minutu nadoknade u prvom poluvremenu direktan crveni karton dobio Mario Maslać.

Domaći su do gola došli u 65. minutu kada je precizan bio Nenad Gavrić.

Kada su Kruševljani već mislili da su prekinuli težak niz mečeva bez pobede koji su imali pre pauze, gol za izjednačenje postigao je Nikola Stevanović. Igrao se četvrti minut nadoknade. Stevanović je u igru ušao samo 13 minuta ranije kao četvrta izmena trenera Radoslava Bataka.

Radnički na šestom mestu ima 43 boda pred meč sa Radom u Nišu, Napredak ostaje 12. sa 27 bodova, a u sledćem kolu dolazi u goste Voždovcu.