Suma doneo pobedu Partizanu protiv Rada

Fudbal 08. dec 201915:24 > 15:26
Izvor: FK Partizan

U prvom nedeljnom meču 20. kola Superlige Srbije Partizan je slavio na gostovanju Radu.

Fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju Radu 2:1 u poslednjem meču jesenjeg dela šampionata. Partizan sledećeg vikenda ima još jedan meč, duel odloženog šestog kola protiv Radnika. Za Rad je ovaj deo sezone završen.

Nisu crno – beli blistali u ovom meču, ali su uspeli da dođu do pobede koja im je i za nastavak takmičenja i za moral veoma važna.

Dva brza gola viđena su u prvom poluvremenu. Poveo je Partizan nakon saradnje Aleksandra Lutovsa i Umara Sadika, a Sadik je bio strelac u 33. minutu.

Ipak, samo dva minuta kasnije Građevinari su došli do izjednačenja. Asistirao je Branislav Milošević, a Branko Riznić je matirao Vladimira Stojkovića.

Crno – beli su do 13. pobede u sezoni došli golom Sejdube Sume u 53. minutu. Ovoga puta asistenciju pišemo Slobodanu Uroševiću.

Parizan u četvrtak igra poslednji meč u grupnoj fazi Lige Evrope protiv Astane, a 15. decembra Partizan završava posao u ovom delu sezone gostovanjem Radniku u Surdulici.