Partizan siguran pred AZ, i Marković strelac

Fudbal 14. sep. 201922:23 > 22:27
Izvor: FK Partizan

U šestom meču odigranom u novoj sezoni fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju Proleteru.

U okviru osmog kola Superlige Srbije Partizan je slavio na gostovanju Proleteru i pobedu upisao rezultatom 3:0. Pred prvi meč Lige Evrope protiv AZ Alkmara crno – beli su upisali četvrtu pobedu u sezoni u kojoj imaju i dva remija. Proleter je doživeo peti poraz.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu da bi vođstvo Partizanu doneo Zoran Tošić u 56. minutu. Šutirao je levicom Tošić van kaznenog prostora, a lopta je u gol ušla uz samu stativu.

Umar Sadik bio je strelac drugog gola za goste. Igrao se 73. minut. Natho je sjajno proigrao Sadika koji je ovoga puta bio precizan i naplatio se za promašaj koji je imao samo nekoliko minuta ranije.

Za konačnih 3:0 mrežu je zatresao Lazar Marković koji je u igru ušao samo 15 minuta ranije umesto Tošića. I ovoga puta je asistirao Natho, a Marković u svom prvommeču u drugom mandatu u Partizanu postiže i gol.