Voša nosi ceo plen sa Čaira uz ispad Lalatovića

Fudbal 13. sep 201920:03 > 20:14
Sport Klub Printscreen

Vojvodina je slavila na gostovanju Radničkom u Nišu 2:1, a meč je obeležilo isključenje trenera Nenada Lalatovića.

Radnički je na domaćem terenu poveo već u devetom minutu i to preko Stefana Mihajlovića. Vojvodina je ipak izjednačila do poluvremena, a strelac za ekipu Nenada Lalatovića je bio Bojan Matić. On je bio strelac u 33. minutu i to na asistenciju iskusnog Nikole Drinčića.

Nerešenim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u drugom poluvremenu Mladen Devetak postavio konačan rezultat. On je u 77. minutu postigao gol za 2:1, a bio je to njegov prvi gol u dresu novosadske ekipe.

Utakmicu je inače obeležilo i isključenje Nenada Lalatovića koji se svađao sa navijačima Radničkog. On je isključen na početku drugog poluvremena.