Mirković: U dobrom raspoloženju na pauzu

Fudbal 10. nov 201816:26 > 16:32
FK Partizan

Trener Partizana Zoran Mirković kaže da je njegov tim zasluženo slavio protiv Radnika u Humskoj (2:0).

Crno-beli su slavili pogocima Rikarda Gomeša u 39. i Đorđa Ivanovića u 89. minutu i upisali drugi trijumf u nizu posle tri uzastopna remija.

Mislim da smo bili mnogo bolji protivnik. Imali smo dosta šansi, dosta smo se i napromašivali, ali uspeli smo ipak da slavimo uz dva lepa pogotka. Sada u dobrom raspoloženju idemo na reprezentatativnu pauzu„, izjavio je Mirković neposredno posle utakmice.

Strateg Surduličana Milan Milanović čestitao je domaćinu na zasluženoj pobedi.

Imali su dosta šansi i taj rezultat je zaslužen. Nismo bili konkretni u prvom poluvremenu, bili smo dobri, ali u drugom delu smo bili bolji. Što se naših ambicija tiče, gledajući ekipe koje su našeg ranga kvaliteta, mislim da im možemo napraviti problem„, poručio je Milanović.

Partizan posle 16 kola ima 33 boda i zauzima treće mesto na tabeli. Radnik je 13. sa 15.

Šampionat se nastavlja za dve nedelje, posle reprezentativne pauze. Crno-beli tada dočekuju Dinamo iz Vranja, a Radnik lučansku Mladost.