Aleksis rešio Madriđane u Majamiju, Spursi dobili Milan

Fudbal 01. avg 201803:58 > 03:59
Izvor: Victor Decolongon/Getty Images

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Real Madrid u Majamiju u utakmici Internacionalnog kupa šampiona rezultatom 2:1. Totenhem je slavio protiv Milana u okviru istog takmičenja 1:0 u meču odigranom u Mineapolisu.

Već nakon 18 minuta fudbala Mančester Junajted je poveo i to preko Aleksisa Sanšesa kome je asistirao Mateo Darmijan, inače igrač koji će najverovatnije napustiti Murinjov tim.

Posle Sančesa u strelce se upisao i Ander Erera i to samo tri minuta posle Čileanca. Anderu je asistent bio upravo Sančes. Tim rezultatom se nije otišlo na odmor jer je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena Karim Benzema smanjio na 2:1.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, a mendažer Junajteda Žoze Murinjo je napravio samo tri izmene tokom tog dela meča. Đulen Lopetegi je na drugoj strani izmenio svih 11 fudbalera.

Na ovom meču je Lopetegi poštedeo napora golmana Kejlora Navasa, zatim Lukasa Vaskesa, Danija Karvahala, dok kod Junajdeta nije bilo većine standardnih prvotimaca.

Izvor : Jules Ameel/Getty Images

Fudbaleri Milana i Totenhema igrali su na stadionu Minesota Vajkingsa. Spursi su dobili taj meč golom Žorža-Kevina Enkudua i to u 47. minutu.

„Rosoneri“ do kraja nisu uspeli da postignu gol ali su imali čak 11 šuteva više ka golu protivnika. Totenhem je inače svega pet puta probao da ugrozi Milanove golmane.