Građanski čas u Londonu za korak bliže tituli

Fudbal 14. apr 201822:30 > 22:37
Getty Image/Shaun Botterill

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su na gostovanju Totenhem sa 3:1 u 34. kolu Premijer lige.

Pogledajte TABELU Premijer lige.

Mančester Siti je do pobede došao golovima Gabrijela Žesusa u 22. minutu, posle odličnog dugačkog dodavanja Kompanija, Ilkaja Gindogana u 25. minutu sa penala, nakon prekršaja Iga Lorisa nad Rahimom Sterlingom, koji je bio strelac trećeg gola za Građane u 72. minutu.

Nadu Pevcima je dao Kristijan Eriksen u 42. minutu, kada je postigao pogodak za Totenhem, ali je to bilo sve što je uradila četa Maurisija Poketina.

Mančester Sitiju su sada dovoljna još samo tri boda da bi osvojio šampionsku titulu u Premijer ligi.

Građani do titule mogu u nedelju, kada drugoplasirani Mančester Junajted igra protiv VBA, a da bi se slavilo na Etihadu, Crveni đavoli treba da ne pobede.