Milojević: Perfektno poluvreme, onda taj naš mentalitet

Fudbal 14. apr 201821:12 > 21:19
Getty images/ Srđan Stevanovic

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan u 157. večitom derbiju rezultatom 2:1, a takvim skorom je mogao da bude zadovoljan i trener crveno-belih Vladan Milojević.

Crvena zvezda je trijumfom pobegla na +9, ali crno-bele više može da brine loša igra tokom većeg dela meča, u kojem nisu uspeli da pariraju klubu iz Ljutice Bogdana.

Zvezda je slavila golovima Radonjića u 18. i Pešića u 21. minutu, dok je na kraju rezultat smanjio Ožegović iz penala u 90+8. minutu.

“U prvom poluvremenu smo gledali pravi derbi, obe ekipe, baš da navijači budu zadovoljni. S naše strane perfektno. Drugo ne bih ni da komentarišem. Izuzetno me nervira taj naš balkanski mentalitet. Kad treba da igramo, mi se samozadovoljavamo, prestajemo da igramo. U nekom našem sistemu to izgleda ovako kako je izgledalo. Partizan nam nije pretio. To što je igrao – morao je, jer je jurio rezultat. Ljut sam malo zbog penala, nije nam to trebalo, sigurno ću reći igračima. Ovo ništa ne rešava. Iskren da budem, dosta je utakmica prošlo, a da Zvezda nije pobedila u derbiju i mnogo smo želeli ovu pobedu. I zbog navijača i zbog nas, da pokažemo da smo najbolji u zemlji“, rekao je posle utakmice Milojević