Primera: Osasuna i Las Palmas podelili bodove

Fudbal 01. okt. 201620:58 > 21:00
Izvor: Getty Image/Denis Doyle

Fudbaleri Osasune i Las Palmasa odigrali su nerešen meč (2:2) u okviru sedmog kola španske Primere.

Iako je gostujuća ekipa dominirala tokom većeg dela meča, uspela je da uzme tek bod.

Prvo je Tores u sedmom minutu iz penala doveo Osasunu u prednost, da bi u drugom minutu nadoknade prvog dela igre Serđo Leon udvostručio prednost domaćina.

Las Palmas nije odustajao, već je nastavio da napada i u 57.minutu je postigao gol.

Marko Livaja je centrirao, a Viktor Gomez je glavom poslao loptu u mrežu.

Garsija je u 91.minutu u šesanaestercu domaćih prihvatio jednu odbijenu loptu i poslao je u gol za konačnih 2:2.

Fudbaleri Osasune nemaju nijednu pobedu od početka sezone, te se sa tri boda nalaze na pretposlednjem mestu na tabeli, dok je Las Palmas je posle ovog remija sedmi sa 11 bodova.