Primera: Pobede Leganesa i Espanjola

Fudbal 22. sep. 201622:04 > 22:06
Izvor: David Ramos, Getty Images Sport

Dva dula petog kola Primere odigrana u terminu od 20 časova završena su pobedama gostiju identičnim rezultatima 2:1.

Deportivo je poražen od Leganesa pred svojim navijačima, kao i Osasuna od Espanjola.

U duelu u La Korunji, povela je domaća ekipa golom Borgesa u 31. minutu susreta, ali je Leganes u drugom poluvremenu preokrenuo golovima Lućijana u 55. i Gabrijela u 61. minutu.

Sa druge strane, Espanjol je poveo u samoj završnici prvog poluvremena protiv Osasune. Igrao se 42. minut a strelac j ebio Baptistao.

Osasuna je izjednačila golom Leona u 68. minutu, da bi Moreno doneo pobedu gostima četiri minuta kasnije.

Nakon pet kola, Leganes je deseti na tabeli sa sedam bodova, Deportivo na 13. mestu ima pet, Espanjol je 15. sa isto toliko dok je Osasuna pretposlednja sa dva osvojena boda.