Poslednje kolo JSL, Zvezdi samo bod u Lučanima

Fudbal 07. dec 201415:01 > 15:05

U poslednjem kolu jesenjeg dela Jelen Super lige, ostalo je da se odigra još samo jedan meč, onaj u kome Partizan dočekuje Borac iz Čačka.

Crvena zvezda doneće u beograd samo jedan bod sa gostovanja Mladosti u Lučanima. Lalatovićeva ekipa je vodila golom Nejca Pečnika (14. Minut) sve do 89. Minuta, kada je Jovanović nakon kontranapada doneo Mladosti izjednačenje.

Čukarički je na svom terenu savladao subotički Spartak 2:0. Golove su postigli Todorović u 83. I Stojiljković u 89. Minutu susreta.

Najuzbudljivije je bilo u Kragujevcu gde je Vojvodina slavila sa 4:3. Novosađani su na poluvremenu vodili sa 3:1. Dva gola je postigao Mijat Gaćinović,jedan Ivanić, a za domaćina strelac je bio Arsić. U drugom delu susreta, prvo je Ivanić autogolom smanjio prednost Vojvodine, da bi Tiodorović postigao gol za 3:3. Ivanić se iskupio za autogo pobedonosnim pogotkom u 81. Minutu.

OFK Beograd podelio je bodove sa Jagodinom na Karaburmi nakon remije, 1:1. Donji Srem i Novi Pazar su odigrali meč bez golova, Voždovac je nakon preokreta savladao Radnički iz Niša 2:1. Napredak je bio bolji na gostovanju Radu, 0:1.