Kup Amerike: Brazil ubedljiv, tri gola Kutinja

Fudbal 09. jun 201609:14 > 09:16
Izvor: Mike Ehrmann/Getty Images

Reprezentacija Brazila se "probudila" i posle razočaravajućij 0:0 protiv Ekvadora u drugom kolu grupe B Kupa Amerike deklasirala je Haiti sa 7:1.

Fudbaler Liverpula Filip Kutinjo bio je centralna figura utakmice sa tri gola, Renato Augusto se dva puta upisao u strelce, dok su po jedan pogodak postigli Gabrijel i Lima.

Match review – Brasil 7:1 Haiti – ALL GOALS…by Postavkam

Brazil je uspeo da opravda ulogu apsolutnog favorita i pored izostanka Nejmara i nekoliko povređenih igrača i rivalima pošalje poruku da je jedan od kandidata za najviši plasman na kontinentalnom prvenstvu.

Ekvador i Peru su remizirali 2:2 u drugom meču ove grupe. Peru je rano poveo golovima Kueva u 5. i Floresa u 13. minutu, ali je Ekvador uspeo da izbegne poraz i dođe do još jednog vrednog boda. Strelci su bili Valensija u 39. i Bolanjos u 48. minutu.

U 93. minutu, zbog dva žuta kartona, isključen je reprezentativac Ekvadora Ahiler.

Posle dva kola Peru i Brazil imaju po četiri boda, Ekvador 2, dok je Haiti bez bodova.

Match review – Ecuador 2:2 Peru – ALL GOALS…by Postavkam