LE: Monako i Lokomotiva uzeli po bod!

Fudbal 05. nov 201519:16 > 19:19
Tanjug/AP Photo/Lionel Cironneau

Fudbaleri Lokomotive i Monaka izbegli su poraze na gostovanjima u četvrtom kolu Lige Evrope.

Moskovljani su igrali 1:1 sa Bešiktašem u Istanbulu, a Francuzi istim rezultatom završili meč sa Karabagom u Bakuu.

Bešiktaš je poveo pola sata pre kraja, ali je Naise u 76. minutu doneo Lokomotivi remi, koji je zadržala prvo mesto u grupi H, dva boda ispred turskog rivala.

Srpski fudbaler Petar Škuletić je priliku dobio tek u 90. minutu, ali je u nadoknadi vremena imao dve gol šanse, posebno dobra je bila prva u 93. minutu, ga je golman Bešiktaša sprečio da postane junak.

Karabag je poveo protiv Monaka krajem prvog poluvremena preko Šveđanina Armenterosa, da bi 20-ak minuta pre kraja Ivan Kavaleiro kao džoker s klupe doneo bod „Keneževima.