Voždovac bez šanse: Zvezda u šestoj brzini

Fudbal 11. feb 202316:13 7 komentara
Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde, u 21. kolu Mocart bet Super lige Srbije, pregazili su Voždovac sa 6:0.

Trijumf crveno-belih potpisali su Kanga (15, jedanaesterac), Bukari (19), Katai (25), Vigo (64), Kangva (77) i Ivanić (82).

Pobednik na krovu Tržnog centra Stadion rešen je već sredinom prvog poluvremena. Sa bele tačke, Kanga je otvorio bravu domaćina, a sudija Trifković prethodno, zbog prekršaja nad Kataijem, isključio Mateju Đorđevića.

Brojčano slabiji Voždovčani, brzo su kapitulirali i drugi put. Pogodak Bukarija nagovestio je goleadu izabranika Miloša Milojevića.

Inspirisani Katai, sredinom drugog poluvremena, rešio je i najmanje dileme – 0:3.

U nastavku, takođe, igrao je samo jedan tim. Zvezda je golovima VigaKangve i Ivanića overila najubedljiviji trijumf na gostovanju Voždovcu.

U isto vreme igrali su TSC i Napredak (2:0).

Ekipa iz Bačke Topole, golovima Petra Ratkova u 22. i Saše Jovanovića u 28. minutu rutinski je stigla do tri boda.