Peruničić: Ne razumem, bolno je bilo gledati nemoć

Ostali sportovi

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić bio je iznenađen letargičnom igrom svog tima u većem delu utakmice protiv Francuske u 2. kolu grupe A na Svetskom šampionatu.

Komentari (5)

Ostavi komentar

Еh

Da su igrali kao do pred kraj prvog poluvremena,namučili bi ove kolonijalne Francuze,ovako...

Zoran

Lepo su krenuli, ali nisu odrzali igru. Ipak je protivnik svetski prvak. :-/

Čivijaš

A šta si ti uradio da podigneš igru, selektore?! Koga si izveo iz igre kad si video da mu ne ide, da odmori, zašto odbranu nisi bolje organizovao... Vorkapića si u igru uveo u pedesetdevetom minutu, šta li si očekivao da će da uradi?! Pitam se ko te je postavio za selektora, kad ni svojim klubom nemaš neke rezultate za ponos?! Nisi ti kriv, kriv je RSS u kojem već duže vreme nešto smrdi, a to pokazuju i prvenstvene utakmice koje sude loši ljudi, a o delegatima i da ne govorimo! Kad se sve to uzme u obzir, ne možemo da očekujemo dobre rezultate na medjunarodnim takmičenjima. IGRAČI NISU KRIVI!!!