Švajcarska-Srbija: Odmeravanje taktika selektora iz BiH

U večerašnjoj utakmici, na klupama Srbije i Švajcarske kao selektori sedeće dvojica trenera, poreklom iz Bosne i Hercegovine. Vladimir Petković - Sarajlija, i Mladen Krstajić - Zeničanin. S ponosom govore o mestima gde su rođeni i ne dozvoljavaju podizanje tenzija pred večerašnji susret.

Komentari (7)

Ostavi komentar

Rade Markovic

Svedski TV komentar je ovakav : Srbi su igrali u prvih 15 minuta ostata vremena je bilo " ni napred ni nazad "

Sto Rece Bre

Koji strateg Krstajic, koju on fudbalsku karijeru ima, nas fudbal je ravan nuli i srecno Svajcarcima bore se a ovi nasa kao da trce u rikverc.S R A M O T A

Ivan

Postavka igre nula ko s Marsa slučajan gol a igra nedorasli takmičenju zalutali je su videli kako se ponašaju Švajcarci na terenu tehnika dodavanje lopte i držanje lopte u nogama ovo je Krstajićev poraz nista ne preduzima u drugom poluvremenu i slede kazne.