Remi u Čačku, Arsić za preokret "Meraklija"

Remi u Čačku, Arsić za preokret "Meraklija" Izvor: David Ramos, Getty Images

Meč između Borca i Napretka koji je u nedelju odložen zbog snega, odigran je u ponedeljak i završen bez pobednika - 3:3.

Napredak je za samo 23 minuta igre poveo sa 2:0 golovima koje su postigli Uroš Derić i Aleksa Vukanović i uz vođstvo gostiju se otišlo na odmor.

Borac je u 57. minutu preko Uroša Delića smanjio na 2:1, ali je nepun minut kasnije bilo 3:1 za goste. Igor Ivanović je bio strelac za Kruševljane.

Ipak, do kraja je Borac uspeo da dođe do boda u ovom meču. Čovek odluke je u poslednjih deset minuta meča bio Amer Dupovac koji je mrežu Napretka pogađao u 81. i 86. minutu.

Fudbaleri niškog Radničkog slavili su u veoma uzbudljivom meču protiv rada u gostima 3:2 (0:0).

Posle velike borbe u prvom delu utakmice, u kom je bilo mnogo šansi ali bez golova, vođstvo domaćem timu doneo je Lutovac u 48. minutu, a prednost je duplirao Milošev u 55.

Prvi gol za goste postigao je Noma u 66. minutu, a preokret i pobedu Nišlijama doneo je Arsić, koji se u listu strelaca upisao u 85. minutu, a samo minut kasnije postavio konačnih 3:2.

Radnički je na petom mestu sa 33 boda, posle 20 odigranih utakmica.