Zatvori

Tri gola Adžića, Zvezda lako sa Dinamom

Tri gola Adžića, Zvezda lako sa Dinamom Izvor: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije laganom pobedom protiv Dinama iz Vranja u Beogradu rezultatom 5:0.

Trener crveno-belih Vladan Milojević izveo je na teren kombinovani sastav bez Donalda, Boaćija i Kange, a priliku je iskoristio mladi Adžić koji je pogodio u 25, 45. i 60. minutu. Posebno lep je prvi gol koji je Adžić postigao iz slobodnog udarca.

Izvor: youtube

Sjajan meč odigrao je i Aleksandar Pešić koji je dva puta nesebično asistirao Adžiću, a u 44. minutu je i sam pogodio mrežu, a peti gol postigao je Slavoljub Srnić 14 minuta pre kraja.

U preostalom duelu 1/16 finala Kupa u sredu čačanski Borac savladao je Slobodu u gostima sa 2:1.

Prethodno je Partizan bio siguran u Boljevcima, a Napredak je dobio Bežaniju.