Zatvori

Bobi bez promašaja, Detroit ubedljiv

Bobi bez promašaja, Detroit ubedljiv Izvor: Gregory Shamus/Getty Images

Košarkaši Detroita prekinuli su seriju od tri poraza i ubedljivim trijumfom protiv Feniksa 112:95 povećali šanse da se plasiraju u plej-of.

Pistonsi u većem delu meča imali prednost, ali su tek u poslednjoj četvrtini prelomili utakmicu i sa učonkom 34-36 na devetom su mestu Istočne konferencije.

Šansu u finišu meča u Mičigenu dobio je i Boban Marjanović. Srpski centar je na terenu proveo dva minuta i za to vreme je zabeležio 4 poena (1/1 za dva, 2/2 slobodna bacanja), uz asistenciju.

Izvor: You Tube

Najefikasniji kod Pistonsa bili su Koldvel Popu sa 23 poena, uz 8 asistencija, Andre Dramond sa 18 i isto toliko skokova i Markus Moris sa 16 koševa.

U poraženoj ekipi Tajler Ulis je upisao 17, Markiz Kris 16, a Ti Džej Voren 15 poena.

Dario Šarić je bio odličan u pobedi Filadelfije, dok je Dirk Novicki predvodio Dalas u Bruklinu.