Peruničić: Ne razumem, bolno je bilo gledati nemoć

Peruničić: Ne razumem, bolno je bilo gledati nemoć Izvor: Martin Rose/Bongarts/Getty Images
Nenad Peruničić

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić bio je iznenađen letargičnom igrom svog tima u većem delu utakmice protiv Francuske u 2. kolu grupe A na Svetskom šampionatu.

Aktuelni vladali planete pobedili su 32:21 i na vrhu tabele izjednačili se sa domaćinom Nemačkom.

"Svetski šampion je pokazao snagu, a mi smo se raspali u 22. minutu. Ne razumem igrače da se zadovoljavaju malim stvarima. Kao da su bili iznenađeni što su neko vreme uspešno parirali velikom protivniku. U drugom poluvremenu je bilo bolno gledati nemoć igrača, brojne tehničke greške i promašaje," izjavio je Peruničić.

Srbija se u ponedeljak u 3. kolu sastaje sa selekcijom Brazila, koja je u prva dva meča izgubila od Francuske i Nemačke.

Izvor: Sport klub