Svi se smeju: Kako je ovo dozvoljeno Lebronu?

Svi se smeju: Kako je ovo dozvoljeno Lebronu? Izvor: Katharine Lotze/Getty Images

Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms čini stvari kojima malo ko može da se pohvali u najjačoj ligi sveta, izgleda da zbog toga za njega ne važe pravila kao i za sve ostale.

U prvoj četvrtini utakmici protiv Jute Lebron je poveo napad Lejkersa. Pošto je prešao na polovinu rivala, Kralj je uhvatio loptu i napravio tri i po koraka noseći je u rukama. Sudija mu nije svirao grešku u koracima.

"Bila je to jedna od najgorih stvari koje sam uradio u karijeri", rekao je Lebron posle meča.

"Nisam ni shvatio šta sam uradio dok mi na poluvremenu jedan od trenera nije pokazao."

Iskusni košarkaš tvrdi da mu je pažnju odvukao sudar Donovana Mičela i Kentavijusa Koldvel-Poupa.

"Bio sam spreman da dodam loptu, ali sam onda zablokirao. Mozak mi nije radio", objasnio je Lebron.

Lejkersi su pobedili 121:96, a Kralj je meč završio sa 20 poena i 12 asistencija.