Majami "skuvao" Pistonse nakon produžetka

Majami "skuvao" Pistonse nakon produžetka Izvor: Abbie Parr/Getty Images

Majami je slavio na gostovanju Detroitu nakon produžetka u meču koji je trajao tri sata. Na kraju Hit do pobede dolazi rezultatom 120:115.

Nakon zanimljivog i neizvesnog prvog poluvremena, Majami uspeva da ode na +8 pred poslednju četvrtinu i da čuva prednost sve do pet sekundi pre kraja kada je Dramond pogodio za izjednačenje i produžetak.

Početak dodatnog perioda bio je izjednačen, ali se pred kraj Majami odvojio i produžetak dobio sa 15:10 za četvrti trijumf sezone koji dolazi nakon tri vezana poraza. Pistonsima je ovo peti poraz u sezoni.

Majami je predvodio Džoš Ričardson sa 27 poena, osam skokova i četiri asistencije. Goran Dragić dodao je 21 poen, a imao je i sedam skokova i šest asistencija uz jednu blokadu. Dvejn Vejd postigao je 18 poena.

Na drugoj strani Andre Dramond je postigao 25 poena i 24 skoka, a Blejk Grifin je meč završio sa 24 poena i 15 skokova. Sa 25 poena je meč završio i Redži Džekson.