Borjan: Dešava se, podrška Žanderu i Tomaneu

Borjan: Dešava se, podrška Žanderu i Tomaneu Izvor: Alexander Hassenstein/Bongarts, Getty Images
Milan Borjan

Golman Crvene zvezde Milan Borjan bio je razočaran posle eliminacije srpskog predstavnika iz Lige šampiona, ali je istakao i da treba pružiti podršku svim igračima.

Crveno-beli su u poslednjem kolu grupne faze izgubili od Olimpijakosa u Atini 1:0 i na taj način izgubila šansu da nastavi takmičenje u Ligi Evrope.

Srpski šampion je propustio priliku da u 42. minutu dođe do vođstva, pošto je Tomane sa penala pogodio prečku. Olimpijakos je potome preuzeo inicijativu, da bi u 86. minutu došao do pobedonostnog gola i to sa bele tačke. Kazneni udarac za grčki tim dosuđen je pošto je Žander igrao rukom u šesnaestercu, a siguran u izvođenju bio je El Arabi.

"Šta da kažem, veliko je razočaranje što smo ispali na ovakav način. Tri minuta su nas delila od prolaska dalje. Defanzivno smo igrali dobro, ofanzivno opet nismo iskoristili te šanse u prvom poluvremenu, taj penal. Kazna dođe posle toga. Šta da se radi, idemo dalje, da se koncentrišemo na naše prvenstvo i kup, da osvojimo duplu krunu", rekao je Borjan.

"Treba momcima, Tomaneu i Žanderu, dati veliku podršku. Dešava se, ko zna zbog čega je to dobro. Ide život dalje".

Ekipu Vladana Milojevića već u nedelju čekaju nove obaveze u domaćem prvenstvu i meč sa Čukaričkim.