Nula Mačve i Čuke, Radnik u finišu do boda protiv Vožda

Nula Mačve i Čuke, Radnik u finišu do boda protiv Vožda Izvor: FK Čukarički

U nedelju popodne kompletirano je 15. kolo Superlige Srbije. Nakon pobede protiv Partizana u prošlom kolu, Čukarički je odigrao nerešeno protiv Mačve.

Fudbaleri Mačve ugostili su u nedelju u Šapcu Čukarički, a duel dva tima završen je bez golova. Za Čuku je ovo 11 vezani meč bez poraza.

Golova nije bilo ni u duelu Rada i Mladosti iz Lučana.

Najprijatnije iznenađenje šampionata TSC je konačno prekinuo seriju loših rezultata i slavio protiv Radničkog iz Niša 2:0.

Oba gola postigao je Nenad Lukić u drugom poluvremenu.

Pobedu je slavio i Spartak Ždrepčeva krv koji se sa tri boda vraća iz Kruševca gde je protiv Napretka slavio 1:0.

Gol odluke dao je Šormaz u 28. minutu, a Plavi golubovi su od 58. minuta igrali sa igračem manje nakon što je direktan crveni karton pokazan Dokiću.

Svega dva minuta kasnije Napredak nije realizovao penal za izjednačenje - neprecizan je bio Ivanović.

Radnik i Voždovac odigrali su 2:2.

Golovima Mašovića u 48. i 72. minutu Zmajevi su vodili 2:0, ali su u finišu ostali bez dva boda.

Prvo je u 86. minutu Stanisavljević smanjio na 2:1, da bi u trećem minutu nadoknade Pavlov pogodio za konačnih 2:2.