Partizan na krilima Tošića i Sume pregrmeo Inđiju

Fudbaleri Partiana došli su do startne pobede u Ling Long lige Srbije, pošto su kao gosti savladali Inđiju 1:0.

FK Partizan Izvor: Miroslav Todorović/FK Partizan

Odlučujući trenutak meča bio je u 27. minutu. Posle minijature Sejdube Sume na malom prostoru, usledio je pas za Zorana Tošića, koji je rutinski matirao golmana Miloja Prekovića. Imao je Partizan još nekoliko veoma dobrih prilika, pre svih Sadik, koji je u prvom poluvremenu iz veoma povoljne pozicije, sa svega pet metara šutirao visoko preko gola, kao i Sume, koji je bio veoma raspoložen, ali nije imao sreće da se upiše u strelce u par navrata.

Ipak, stvar za ekipu Sava Miloševića se zakomplikovala u 78. minutu kada je Đorđe Ivanović dobio drugi žuti karton i morao da napusti igru. Partizan je do kraja igrao sa 10 igrača, ali je ipak uspeo da odoli i dođe do prva tri boda.