Real u finišu meča ipak slomio hrabru Uesku

Real u finišu meča ipak slomio hrabru Uesku Izvor: Denis Doyle/Getty Images
Karim Benzema

Fudbaleri Reala u 89. minutu uspeli su da na Santijago Bernabeu konačno slome otpor Ueske i dođu do pobede.

Meč pun preokreta odigrali su Real Madrid i Ueska, a na kraju su slavili Madriđani sa 3:2.

Nakon manje od tri minuta povela je Ueska preko Ernandes, a da Real na odmor ne ode sa zaostatkom pobrinuo se Isko golom u 25. minutu.

Odlučujuću ulogu u preokretu Reala odigrao je Karim Benzema koji je zabeležio asistenciju i postigao odlučujući gol.

Benzema je prvo uspešno asistirao Daniju Sebaljosu koji je u 62. minutu doneo prednost Realu, ali se Ueska nije predavala.

Hrabra igra gostima je donela izjednačenje u 74. minutu, a strelac novog gola bio je Ečeita.

Real je krenuo na sve ili ništa u finišu, a to im se u potpunosti isplatilo u 89. minutu. Marselo je asistirao a Benzema sjajnim šutem zatresao mrežu i doneo Realu pobedu.

Nakon 118. trijumfa u sezoni Real je na trećem mestu na tabeli sa 57 bodova, dva manje od Atletika i 12 od Barselone. Ueska je poslednja sa 22 boda i uz tri vezana poraza.