Četiri u nizu! Savo debitovao - Partizan opet izgubio

Četiri u nizu! Savo debitovao - Partizan opet izgubio Izvor: Miroslav Todorović/FK Partizan
Rikardo Gomeš

Fudbaleri Napretka pobedili su Partizan u Kruševcu 1:0 i gostima iz Humske na debiju Save Miloševića naneli četvrti uzastopni poraz u Superligi Srbije.

Tri boda Čarapanima doneo je Ivan Đorić golom u 18. minutu iz jedinog šuta domaćih u okvir gola, a najbolju šansu da crno-belima donese barem bod propustio je Rikardo koji u 58. minutu nije realizovao jedanaesterac.

Domaćem timu je u 24. minutu, posle velike greške sudije Novice Anđelovskog i njegovog pomoćnika Marije Olajoša- Nađa, poništen gol Endiajea zbog ofsajda.

Napredak je bez pobede bio od 30. novembra prošle godine i u tom periodu ostvario je sedam poraza i četiri remija, a trijumfom protiv tima iz Humske napravili su ogroman korak ka plasmanu u doigravanje za šampiona.

Kruševljani su šesti sa 38 bodova, dok je Partizan ostao na četvrtoj poziciji sa 27 bodova manje od vodeće Crvene zvezde i dva od trećeplasiranog Čukaričkog sa kojim se sastaje u sredu u Humskoj.

Na debiju Save Miloševića na klupi Partizana njegov tim je ima više loptu u posedu (58%-42%), osam udaraca u okvir gola u odnosu na samo jedan Čarapana, crno-beli su izveli 15 kornera, ali završnice nije bilo.

Pogledajte rezultate i tabelu Superlige Srbije.