Joveljićev debi iz snova, Zvezda ubedljivo do pobede

Joveljićev debi iz snova, Zvezda ubedljivo do pobede Izvor: FK Crvena zvezda

Crvena zvezda već je obezbedila titulu šampiona, obezbedila je i nastavak saradnje sa trenerom Vladanom Milojevićem, a u subotu je na svom terenu savladala Spartak iz Subotice sa ubedljivih 4:0.

Spartak je na megdan Crvenoj zvezdi izašao sa donekle kombinovanim timom, jer je odluka uprave kluba nakon delegiranja sudije Bojana Nikolića da sudi ovaj meč bila da odmori igrače koji su imali po tri žuta kartona.

Goleadu na stadionu Rajko Mitić otvorio je Nemanja Radonjić nakon samo šest minuta igre. a u prvom poluvremenu su je nastavili Dejan Joveljić sa bele tačke i Ben u samom finišu poluvremena.

Dejan Joveljić konačno je zabeležio debi za prvi tim i na najbolji način opravdao poverenje trenera Milojevića, i nastavio golgetersku formu koju ima u omladinskom timu.

Za konačnih 4:0 strelac je još jednom bio Joveljić.